flota-3a.jpg

Firma Ice-Full to dynamicznie rozwijająca się spółka z polskim kapitałem, obecna na rynku od 1989 roku. Aktualnie jest wiodącym dystrybutorem i importerem wyrobów alkoholowych oraz bezalkoholowych. W ofercie spółki znaleźć można wysokiej jakości produkty wiodących producentów zarówno krajowych jak i zagranicznych pochodzących z m.in. Włoch, Chile, Argentyny, Australii, Ameryki Południowej. W 2015 w odpowiedzi na potrzeby rynku firma utworzyła Dział Premium, który posiada ofertę wyselekcjonowanych alkoholi dedykowanych do sklepów specjalistycznych. Dziś spółka Ice-Full jest silnym i wiarygodnym partnerem dla zagranicznych koncernów oraz krajowych producentów, a także wyłącznym dystrybutorem znaczących światowych marek tj. 3 Kilos, Meukow, Blossom, Legend of Kremlin, Schuchmann. Firma posiada 10 Centrów Dystrybucyjnych o łącznej powierzchni magazynowej około 10 000 m2, zatrudnia ponad 300 pracowników z czego prawie 30% stanowią wykwalifikowani handlowcy. Miesięcznie dociera do 4 500 klientów z ofertą 1 200 produktów, a w swojej flocie posiada 80 samochodów dostawczych i ciężarowych.


Misja

Misją Ice-Full Dystrybucja Sp. z o.o. jest nabywanie wiedzy w branży alkoholowej, selekcja, pozyskiwanie i społecznie odpowiedzialne dostarczanie Klientom najlepszej jakości alkoholi z całego świata.

Stawiamy sobie za cel prowadzenie najczęściej odwiedzanej w Polsce platformy ehurtowej specjalizującej się w sprzedaży alkoholu. 


Wizja

Staniemy się wyspecjalizowanym partnerem biznesowym poprzez rzetelny serwis, narzędzia sprzedażowe i satysfakcję Klienta. Tworzymy miejsca pracy i rozwoju pracowników tak, aby podnosili swój poziom świadomości oraz nabierali umiejętności skutecznego i ekonomicznego osiągania dobrostanu oraz sukcesywnej realizacji życiowych celów.

Kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość, partnerstwo, praca zespołowa, współzawodnictwo w dążeniu do założonych celów oraz rzetelność w realizowaniu strategii. Dzięki temu możemy kreować wartość dodaną  oferowanych produktów i usług, które generują zysk firmy. Stawiamy na jakość a nie ilość, oferując najwyższej jakości produkty w stosunkowo atrakcyjnych cenach.

Hurtownia alkoholi online oferuje alkohole różnych gatunków w wielu wariantach pojemności, dostosowane do nawet najbardziej wymagających gustów Klientów. Wśród trunków hurtowni Ice-Full Dystrybucja Sp. z o.o. znajdą Państwo nie tylko wódki i wina, ale także whisky, koniaki, rumy, tequile oraz alkohole smakowe. W asortymencie znajdują się także produkty bezalkoholowe oraz napoje zimne jak wody, soki, napoje gazowane czy napoje energetyczne i izotoniczne.


Dogodne ceny alkoholu

Nasza hurtownia alkoholi online wyróżnia się tym, że oferuje dogodne ceny trunków przy hurtowym zamówieniu. Często są to ceny niższe od tych oferowanych przez innych dystrybutorów. Oferujemy także wspaniałe nagrody w Programie Lojalnościowym Punkty Ice-Full oraz indywidualne rabaty dla Klientów.

Legalność alkoholi w ofercie hurtowni

Alkohole w ofercie hurtowni alkoholi online pochodzą z legalnych źródeł. Opatrzone są znakami akcyzowymi oraz wszystkimi oznaczeniami producenta. Pomimo atrakcyjnych cen alkoholi i napojów nie ma powodów do obaw o ich jakość - niższe ceny wynikają z wielkości zamówień oraz wynegocjowanych przez nas u producentów alkoholu stawek.

Wysoka jakość obsługi i doświadczenie hurtowni internetowej

Hurtownia alkoholi online posiada doświadczoną kadrę konsultantów dbającą o to, by zamówienia były realizowane nie tylko z zachowaniem najwyższych standardów obsługi, ale również zgodnie z potrzebami Klientów, dbając o indywidualne podejście.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy legalnie działającą firmą na polskim rynku od 1989 roku. Zaufało nam już tysiące Klientów.

Transport

Jesteśmy w stanie zapewnić transport w dowolny region naszego kraju. Organizacja transportu odbywa się wg indywidualnych potrzeb Klienta.